Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11076
- Articol:45.139.25
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Capacit. de găurire în lemn :32 mm
- Capacit. de găurire în otel :10 mm
- Capacitatea bateriei :1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.07 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Moment de strângere maxim :40 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :400 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1500 min‾¹
- Set :fără acumulator
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
829 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 156 Lei / lună |
87 Lei / lună |
64 Lei / lună |
52 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 32 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.07 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Moment de strângere maxim | 40 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Set | fără acumulator |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


