Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12604
- Articol:a6350fa5
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil :550 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului :260 ml
- Greutatea :6 kg
- Lungimea lamei :400 mm
- Nivelul de zgomot :114 dB
- Pas de lanț :0,325 "
- Putere :1.3 L.sec
- Viteza de rotație a lanțului :21 m/sec
- Volumul cilindrului :52 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Greutatea | 6 kg |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Putere | 1.3 L.sec |
| Viteza de rotație a lanțului | 21 m/sec |
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




