Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15800
- Articol:fef965055
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :647 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :60x28x40 cm
- Nivel de zgomot maxim :63 dB
- Nivel de zgomot minim :46 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :6 W
- Putere :206 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 647 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 60x28x40 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 6 W |
| Putere | 206 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
