Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:1115-09
- Articol:817
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Kamoto CS4516
| Volumul cilindrului | 45 cm3 |
| Putere | 2.4 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 300 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 200 ml |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
| Numărul de legaturi | 57 |
| Pornire ușoară | este |
| Greutatea | 5.8 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







