Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24681
- Articol:Z7ac4e90bf
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Deschiderea mandrinei :19 mm
- Diametrul găurii în oțel :50 mm
- Dimensiuni :290x150x450 mm
- Forţă magnetică de fixare :950 kg
- Putere :1150 W
- Tip mandrină :weldon
- Tip :magnetic
- Turația în gol max :650 min-1
- Turația în gol min. :350 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de găurit cu coloană Makita HB500
- Tip magnetic
- Putere 1150 W
- Forţă magnetică de fixare 950 kg
- Tip mandrina weldon
- Deschiderea mandrinei 19 mm
- Turația în gol min. 350 min-1
- Turația în gol max 650 min-1
- Diametrul găurii în oțel 50 mm
- Dimensiuni 290x150x450 mm
- Greutate 18.5 kg
| Specificatii | |
| Deschiderea mandrinei | 19 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 50 mm |
| Dimensiuni | 290x150x450 mm |
| Forţă magnetică de fixare | 950 kg |
| Putere | 1150 W |
| Tip mandrină | weldon |
| Tip | magnetic |
| Turația în gol max | 650 min-1 |
| Turația în gol min. | 350 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






