Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30548
- Articol:A1612638
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate:1 persoane
- Culoare:maro
- Culoarea pernei:bej
- Dimeniunea scaun (ÎxLxA):115x95x68 cm
- Dimensiunea(ÎxLxA):195 cm
- Garanție:24 luni
- Material bazei fotoloiului:metal , ratan artificial
- Material pernă:stofă
- Producător:Jumi
- Sarcina maximă:120 kg
- Set complet:carcasă , cocon , pernă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate | 1 persoane |
| Culoare | maro |
| Culoarea pernei | bej |
| Dimeniunea scaun (ÎxLxA) | 115x95x68 cm |
| Dimensiunea(ÎxLxA) | 195 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material bazei fotoloiului | metal , ratan artificial |
| Material pernă | stofă |
| Producător | Jumi |
| Sarcina maximă | 120 kg |
| Set complet | carcasă , cocon , pernă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






