Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30183
- Articol:A783546
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:0,8 - 10 mm
- Garanție:12 luni
- Max. turații în gol:1250 min-1
- Moment de strângere maxim:44 Nm
- Număr de baterii incluse:2
- Producător:Graphite
- Revers:da
- Set:case , al doilea acumulator , încărcător , 109 accesorii
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
3.950 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 743 Lei / lună |
414 Lei / lună |
305 Lei / lună |
250 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 0,8 - 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Max. turații în gol | 1250 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 44 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Producător | Graphite |
| Revers | da |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător , 109 accesorii |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

