Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31554
- Articol:A1826145
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Componente:masă de cafea , 2 fotolii , sofa
- Culoare:maro
- Dimensiuni canapea:151x74x77 cm
- Dimensiuni masa:103х53х39 cm
- Dimensiuni scaun:72х73х77 cm
- Garanție:24 luni
- Material:aluminiu , poliester
- Producător:Villager
- Seria:Picaso
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Componente | masă de cafea , 2 fotolii , sofa |
| Culoare | maro |
| Dimensiuni canapea | 151x74x77 cm |
| Dimensiuni masa | 103х53х39 cm |
| Dimensiuni scaun | 72х73х77 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material | aluminiu , poliester |
| Producător | Villager |
| Seria | Picaso |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

