Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30651
- Articol:A1686906
- Disponibilitate:În stock5
- Adâncime de submersie:8 m
- Altele:Viteza 2850 rpm
- Debit maxim:10800 l/h
- Dimensiuni:525x250x300 mm
- Garanție:12 luni
- Instalare:de suprafaţă
- Lungime cablu:1 m
- Materialul carcasei:fontă/plastic
- Producător:Micul Fermier
- Putere:1500 W
- Putere maximă de aspirare:45 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip:electric
- Arată toate specificatiile
3.999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 753 Lei / lună |
419 Lei / lună |
308 Lei / lună |
253 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Altele | Viteza 2850 rpm |
| Debit maxim | 10800 l/h |
| Dimensiuni | 525x250x300 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Instalare | de suprafaţă |
| Lungime cablu | 1 m |
| Materialul carcasei | fontă/plastic |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 1500 W |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








