Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32103
- Articol:A1680147
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiunea talpii:550x440 mm
- Forța de impact [centrifugă]:15 kN
- Frecvența impactului:4200 bătăi / min
- Greutate:90 kg
- Max. adâncimea de compactare:300 mm
- Producător:Wokin
- Puterea motorului:4800 W
- Tip:riglă vibrantă
- Tip motor:4 tîmpi
- Tipul combustibilului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiunea talpii | 550x440 mm |
| Forța de impact [centrifugă] | 15 kN |
| Frecvența impactului | 4200 bătăi / min |
| Greutate | 90 kg |
| Max. adâncimea de compactare | 300 mm |
| Producător | Wokin |
| Puterea motorului | 4800 W |
| Tip | riglă vibrantă |
| Tip motor | 4 tîmpi |
| Tipul combustibilului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






