Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31856
- Articol:A1719213
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Aâncime:58 cm
- Culoare carcasă:negru
- Garanție:24 luni
- Înălțime:77 cm
- Lăţime:53 cm
- Material carcasă:metal
- Material șezut:răchită
- Producător:Villager
- Seria:Napoli
- Tip:scaun
- Сuloare șezut:negru
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Aâncime | 58 cm |
| Culoare carcasă | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Înălțime | 77 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Material carcasă | metal |
| Material șezut | răchită |
| Producător | Villager |
| Seria | Napoli |
| Tip | scaun |
| Сuloare șezut | negru |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





