Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30099
- Articol:A925323
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:9.2 kg
- Înălțime:240 cm
- Înălţime scara dublă:118 cm
- Încărcătura maximă:100 kg
- Lățimea:33 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:4x2
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:transformer
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 9.2 kg |
| Înălțime | 240 cm |
| Înălţime scara dublă | 118 cm |
| Încărcătura maximă | 100 kg |
| Lățimea | 33 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 4x2 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | transformer |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







