Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32340
- Articol:A1902384
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cantitatea:1
- Diametrul frezei:30 mm
- Diametrul tijei:8 mm
- Lungime totală:90 mm
- Material de frezare:oțel
- Material prelucrat:lemn
- Numărul de muchii de tăiere:2 buc.
- Producător:Villager
- Rotirea frezei:dreapta
- Tip:forstner
- Tip freză:cilindric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cantitatea | 1 |
| Diametrul frezei | 30 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Lungime totală | 90 mm |
| Material de frezare | oțel |
| Material prelucrat | lemn |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Producător | Villager |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Tip | forstner |
| Tip freză | cilindric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


