Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29861
- Articol:A829719
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:22 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.24 kg
- Max. turații în gol:1350 min-1
- Moment de strângere maxim:32 Nm
- Producător:Interskol
- Set:case , al doilea acumulator , încărcător
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:14.4 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 22 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.24 kg |
| Max. turații în gol | 1350 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 32 Nm |
| Producător | Interskol |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 14.4 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


