Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30554
- Articol:A1534806
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime:1100 mm
- Capacitate maximă:200 kg
- Culoare:verde
- Dimensiunea scaun:1300x450 mm
- Garanție:24 luni
- Greutate:17 kg
- Înălțime:1530 mm
- Lăţime:1700 mm
- Material acoperiș:poliester
- Materialul carcasei:metal
- Perne in set:nu
- Producător:Jumi
- Reglare vizieră:da
- Scaun rabatabil:nu
- Suport pahare:nu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime | 1100 mm |
| Capacitate maximă | 200 kg |
| Culoare | verde |
| Dimensiunea scaun | 1300x450 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 17 kg |
| Înălțime | 1530 mm |
| Lăţime | 1700 mm |
| Material acoperiș | poliester |
| Materialul carcasei | metal |
| Perne in set | nu |
| Producător | Jumi |
| Reglare vizieră | da |
| Scaun rabatabil | nu |
| Suport pahare | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




