Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32367
- Articol:A824379
- Disponibilitate:În stock99
- Diametru:230 mm
- Gaura de aterizare:22.2 mm
- Înălțimea segmentelor:9 mm
- Material de tăiere:beton
- Numărul de segmente:16 buc.
- Producător:Tolsen
- Viteza admisibilă:6650 r/m
- Viteza maxima de lucru:80 m/s
- Arată toate specificatiile
201 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Diametru | 230 mm |
| Gaura de aterizare | 22.2 mm |
| Înălțimea segmentelor | 9 mm |
| Material de tăiere | beton |
| Numărul de segmente | 16 buc. |
| Producător | Tolsen |
| Viteza admisibilă | 6650 r/m |
| Viteza maxima de lucru | 80 m/s |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





