Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30186
- Articol:A1188171
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Deschiderea mandrinei:0.8-10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.1 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:45 Nm
- Producător:Graphite
- Revers:da
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
990 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 186 Lei / lună |
103 Lei / lună |
76 Lei / lună |
62 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.1 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 45 Nm |
| Producător | Graphite |
| Revers | da |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








