Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31724
- Articol:A468288
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei:pură
- Debit maxim:3.5 m3/h
- Garanție:12 luni
- Greutate:7.6 kg
- Producător:Villager
- Putere:1000 W
- Putere maximă de aspirare:44 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip instalare:de suprafaţă
- Tip pompă:de grădină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 3.5 m3/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7.6 kg |
| Producător | Villager |
| Putere | 1000 W |
| Putere maximă de aspirare | 44 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de grădină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



