Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30079
- Articol:A192372
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.8 kg
- Înălțime:103 cm
- Înălţime de lucru :310 cm
- Înălţime platformă:103 cm
- Lungimea totală:175 cm
- Material:oţel
- Număr trepte:5
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.8 kg |
| Înălțime | 103 cm |
| Înălţime de lucru | 310 cm |
| Înălţime platformă | 103 cm |
| Lungimea totală | 175 cm |
| Material | oţel |
| Număr trepte | 5 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

