Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30125
- Articol:A1683636
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:42 сс
- Capacitatea rezervorului de combustibil:0.35 litri
- Frecvența tăietorului:9000 1/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:6 kg
- Grosime de tăiere:25 mm
- Lungimea lamei:750 mm
- Producător:Ruris
- Puterea motorului:1 c.p.
- Tip:2 timpi
- Tipul de cuțit:bidirecțional
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 42 сс |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.35 litri |
| Frecvența tăietorului | 9000 1/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 6 kg |
| Grosime de tăiere | 25 mm |
| Lungimea lamei | 750 mm |
| Producător | Ruris |
| Puterea motorului | 1 c.p. |
| Tip | 2 timpi |
| Tipul de cuțit | bidirecțional |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






