Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31877
- Articol:A596907
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:7 m
- Altele:carcasă din oțel inoxidabil
- Calitatea apei:pură
- Debit maxim:6.5 m3/h
- Garanție:12 luni
- Greutate:15 kg
- Producător:Villager
- Putere:800 W
- Putere maximă de aspirare:37 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Altele | carcasă din oțel inoxidabil |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 6.5 m3/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 15 kg |
| Producător | Villager |
| Putere | 800 W |
| Putere maximă de aspirare | 37 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





