Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31189
- Articol:A1393497
- Disponibilitate:În stock99
- Culoarea:portocaliu
- Diametrul țevilor sudate:20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm
- Gama de temperatură de funcționare:0-300 С°
- Garanție:12 luni
- Materiale sudabile:țevi din polipropilenă
- Materialul corpului:metal
- Producător:Tolsen
- Putere:1500 W
- Suport inclus:da
- Valiză:da
- Voltaj:230 V
- Arată toate specificatiile
1.624 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 305 Lei / lună |
170 Lei / lună |
125 Lei / lună |
102 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Culoarea | portocaliu |
| Diametrul țevilor sudate | 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm |
| Gama de temperatură de funcționare | 0-300 С° |
| Garanție | 12 luni |
| Materiale sudabile | țevi din polipropilenă |
| Materialul corpului | metal |
| Producător | Tolsen |
| Putere | 1500 W |
| Suport inclus | da |
| Valiză | da |
| Voltaj | 230 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



