Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29535
- Articol:A640641
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru accesorii pentru amestecare:120 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutate:4 kg
- Producător:Hammer
- Putere:1050 W
- Tip:mixer drill
- Turația în gol (de mare viteză):550 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 120 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4 kg |
| Producător | Hammer |
| Putere | 1050 W |
| Tip | mixer drill |
| Turația în gol (de mare viteză) | 550 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





