Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29687
- Articol:A1373799
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:5 m
- Calitatea apei:pură
- Capacitatea de pompare:192 l/min
- Diametrul conectorului:1.25 "
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.7 kg
- Lungimea cablului:10 m
- Material carcasă:plastic
- Producător:AL-KO
- Putere:550 W
- Putere maximă de aspirare:9.5 m
- Sursa de alimentare:priza
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitatea de pompare | 192 l/min |
| Diametrul conectorului | 1.25 " |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.7 kg |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Material carcasă | plastic |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 550 W |
| Putere maximă de aspirare | 9.5 m |
| Sursa de alimentare | priza |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
