Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29988
- Articol:A719901
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Debit de aer:130 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Diametrul roții de șlefuire:150 mm
- Greutatea:1.39 kg
- Numărul de rotații:10000 rpm
- Presiune nominală:6.3 bar
- Producător:Fubag
- Tipul:orbitală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Debit de aer | 130 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Diametrul roții de șlefuire | 150 mm |
| Greutatea | 1.39 kg |
| Numărul de rotații | 10000 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Producător | Fubag |
| Tipul | orbitală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
