Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29777
- Articol:A901872
- Disponibilitate:În stock99
- Capacitatea cilindrica:140 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:37.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:30 mm
- Lățimea tăierii:46 cm
- Model motor:AL-KO Tech 140
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:2.7 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1400 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Trepte de viteză:1
- Trepte reglare:7
- Volum colectare iarbă:60 l
- Arată toate specificatiile
9.600 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1808 Lei / lună |
1008 Lei / lună |
741 Lei / lună |
608 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 140 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 37.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Model motor | AL-KO Tech 140 |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 2.7 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1400 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte de viteză | 1 |
| Trepte reglare | 7 |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


