Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29989
- Articol:A719871
- Disponibilitate:În stock99
- Clic de muncă:12 mm
- Debit de aer:170 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Dimensiunea suprafeței de lucru:95x175 mm
- Greutatea:1.9 kg
- Numărul de rotații:8000 rpm
- Presiune nominală:6.3 bar
- Producător:Fubag
- Tipul:De vibrație
- Arată toate specificatiile
1.420 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 267 Lei / lună |
149 Lei / lună |
109 Lei / lună |
89 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Clic de muncă | 12 mm |
| Debit de aer | 170 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Dimensiunea suprafeței de lucru | 95x175 mm |
| Greutatea | 1.9 kg |
| Numărul de rotații | 8000 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Producător | Fubag |
| Tipul | De vibrație |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





