Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30283
- Articol:A1336977
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:temperatura maximă a aerului de ieșire - 500 ° С
- Consumul de combustibil:1.07 l/oră
- Debit de aer:300 m3/h
- Garanție:24 luni
- Greutate:5.9 kg
- Producător:AGM
- Putere maximă:15000 W
- Tensiune:230 V
- Tip de combustibil:propan/butan
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | temperatura maximă a aerului de ieșire - 500 ° С |
| Consumul de combustibil | 1.07 l/oră |
| Debit de aer | 300 m3/h |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 5.9 kg |
| Producător | AGM |
| Putere maximă | 15000 W |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de combustibil | propan/butan |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





