Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24746
- Articol:Z898a45d06
- Disponibilitate:În stock99
- Accesorii :standard, tub de pulverizare, perie
- Debit transportat :390 l/h
- Dimensiuni :440x425x580 mm
- Greutate fără accesorii :17.8 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune :8 m
- Presiune maximă :130 bar
- Putere consumată :1800 W
- Rezervor pentru detergent :este
- Roţi pentru transport :este
- Arată toate specificatiile
7.459 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1404 Lei / lună |
783 Lei / lună |
576 Lei / lună |
472 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Maşina de curăţat cu înaltă presiune Makita HW121
- Presiune maximă 130 bar
- Debit transportat 390 l/h
- Lungimea furtunului de înaltă presiune 8 m
- Putere consumată 1800 W
- Roţi pentru transport da
- Rezervor pentru detergent da
- Greutate fără accesorii 17.8 kg
- Dimensiuni 440x425x580 mm
| Specificatii | |
| Accesorii | standard, tub de pulverizare, perie |
| Debit transportat | 390 l/h |
| Dimensiuni | 440x425x580 mm |
| Greutate fără accesorii | 17.8 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Presiune maximă | 130 bar |
| Putere consumată | 1800 W |
| Rezervor pentru detergent | este |
| Roţi pentru transport | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

