Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11116
- Articol:5025df70
- Disponibilitate:În stock99
- Baterie :2 x AAA
- Clasa de laser :2
- Dimensiuni :115x69x202 mm
- Direcția de razele :orizontal
- Domeniu de lucru :20 m
- Fir :1/4"
- Lungime de undă :650 nm
- Număr de lazeri :1
- Precizie de nivelare :± 0,5 мм/м
- Tip :nivelul laser
- Arată toate specificatiile
622 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 117 Lei / lună |
65 Lei / lună |
48 Lei / lună |
39 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Baterie | 2 x AAA |
| Clasa de laser | 2 |
| Dimensiuni | 115x69x202 mm |
| Direcția de razele | orizontal |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Fir | 1/4" |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Număr de lazeri | 1 |
| Precizie de nivelare | ± 0,5 мм/м |
| Tip | nivelul laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






