Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32391
- Articol:A1449438
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru:185 mm
- Gaura de aterizare:30 mm
- Grosimea discului:1.5 mm
- Lățimea tăieturii:2.2 mm
- Material de tăiere:lemn
- Numărul de segmente:40 buc.
- Producător:Tolsen
- Viteza admisibilă:7500 r/m
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru | 185 mm |
| Gaura de aterizare | 30 mm |
| Grosimea discului | 1.5 mm |
| Lățimea tăieturii | 2.2 mm |
| Material de tăiere | lemn |
| Numărul de segmente | 40 buc. |
| Producător | Tolsen |
| Viteza admisibilă | 7500 r/m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





