Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30205
- Articol:A1212273
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Blocarea arborelui:da
- Controlul turației:da
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Graphite
- Putere absorbita:750 W
- Turația in gol:12000 rpm
- Arată toate specificatiile
1.299 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 244 Lei / lună |
136 Lei / lună |
100 Lei / lună |
82 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Blocarea arborelui | da |
| Controlul turației | da |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Graphite |
| Putere absorbita | 750 W |
| Turația in gol | 12000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






