Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30199
- Articol:A1171128
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Acumulator
- Altele:fără baterie și încărcător
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:1.7 kg
- Producător:Graphite
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip de baterie:Li-Ion
- Turația in gol:10000 rpm
- Valiză:nu
- Arată toate specificatiile
2.939 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 553 Lei / lună |
308 Lei / lună |
226 Lei / lună |
186 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Acumulator |
| Altele | fără baterie și încărcător |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 1.7 kg |
| Producător | Graphite |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Turația in gol | 10000 rpm |
| Valiză | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

