Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31495
- Articol:A596991
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:12.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:55 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:38 cm
- Mulcire:nu
- Producător:Villager
- Puterea electric:1300 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:600 m2
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:3
- Volum colectare iarbă:35 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 12.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 55 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 38 cm |
| Mulcire | nu |
| Producător | Villager |
| Puterea electric | 1300 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 600 m2 |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 3 |
| Volum colectare iarbă | 35 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




