Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30011
- Articol:A844848
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de tăiere la 90°:50
- Dimensiuni:620x340x330 mm
- Dimensiunile mesei de lucru:415x254 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:11.5 kg
- Lungimea lamei:127 mm
- Panta mesei la stânga/dreapta:0/45 °
- Producător:Jet
- Puterea:90 W
- Specificații suplimentare:1600 min‾¹ , lungimea cursei - 15 mm
- Sursă de alimentare:rețea
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de tăiere la 90° | 50 |
| Dimensiuni | 620x340x330 mm |
| Dimensiunile mesei de lucru | 415x254 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 11.5 kg |
| Lungimea lamei | 127 mm |
| Panta mesei la stânga/dreapta | 0/45 ° |
| Producător | Jet |
| Puterea | 90 W |
| Specificații suplimentare | 1600 min‾¹ , lungimea cursei - 15 mm |
| Sursă de alimentare | rețea |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







