Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31501
- Articol:A597210
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):65 mm
- Adâncime de tăiere (90°):85 mm
- Diametrul ext. al discului:255 mm
- Dimensiuni masă:487x642 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:21 kg
- Orificiu pânză de ferăstrău:30 mm
- Producător:Villager
- Putere:2000 W
- Turația în gol:5000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 65 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 85 mm |
| Diametrul ext. al discului | 255 mm |
| Dimensiuni masă | 487x642 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 21 kg |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 30 mm |
| Producător | Villager |
| Putere | 2000 W |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






