Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31147
- Articol:A1718889
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:35 mm
- Capacit. de găurire în otel:13 mm
- Capacit. de găurire în zidărie:13 mm
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:2 - 13 mm
- Garanție:12 luni
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:55 Nm
- Număr de baterii incluse:2
- Numărul de viteze:2
- Producător:Tolsen
- Reglarea electronică a rotației:da
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:450 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1700 min‾¹
- Set:2 baterii , Încărcător , biți
- Tensiunea bateriei:20 V
- Tip:cu percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Trepte ale momentului de torsiune:21
- Turația în gol:27200 min-1
- Arată toate specificatiile
3.048 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 574 Lei / lună |
320 Lei / lună |
235 Lei / lună |
193 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 35 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 2 - 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 55 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Tolsen |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1700 min‾¹ |
| Set | 2 baterii , Încărcător , biți |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Tip | cu percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Turația în gol | 27200 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


