Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30095
- Articol:A192387
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:9.4 kg
- Înălțime:187 cm
- Înălţime de lucru :390 cm
- Înălţime platformă:187 cm
- Material:oţel
- Număr trepte:9
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 9.4 kg |
| Înălțime | 187 cm |
| Înălţime de lucru | 390 cm |
| Înălţime platformă | 187 cm |
| Material | oţel |
| Număr trepte | 9 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






