Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30648
- Articol:A1826328
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:30 m
- Calitatea apei:pură
- Capacitatea de pompare:3900 l/h
- Diametrul conectorului:1 ″
- Diametrul exterior al pompei:90 mm
- Dimensiune maximă a particulelor:0.2 mm
- Dimensiuni:780x100x160 mm
- Frecvența de ralanti:2850 rpm
- Garanție:12 luni
- Greutate:10.4 kg
- Lungimea cablului:10 m
- Producător:Micul Fermier
- Putere:1100 W
- Putere maximă de aspirare:51 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 30 m |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitatea de pompare | 3900 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ″ |
| Diametrul exterior al pompei | 90 mm |
| Dimensiune maximă a particulelor | 0.2 mm |
| Dimensiuni | 780x100x160 mm |
| Frecvența de ralanti | 2850 rpm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 10.4 kg |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 1100 W |
| Putere maximă de aspirare | 51 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

