Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:904-07
- Articol:606
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi R18PDLL26S
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2.6 Ah |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 1500 min-1 |
| Turația în gol | 19500 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 24 |
| Moment de strângere maxim | 54 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Set | al doilea acumulator |
| Greutatea | 2.29 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa