Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30294
- Articol:A1687350
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:Rețea
- Conexiune colector de praf:da
- Dimensiunile hârtiei ”scai”:180 mm
- Garanție:12 luni
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Almaz
- Puterea absorbită:750 W
- Regulator de viteză:da
- Viteza maxima:2500 min-1
- Viteza minimă:1200 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | Rețea |
| Conexiune colector de praf | da |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 180 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Almaz |
| Puterea absorbită | 750 W |
| Regulator de viteză | da |
| Viteza maxima | 2500 min-1 |
| Viteza minimă | 1200 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


