Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24672
- Articol:Z62f7a1290
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :4 Ah
- Deschiderea mandrinei :1/4 mm
- Greutatea :1.2 kg
- Moment de strângere maxim :110 Nm
- Numărul de viteze :1
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :10.8 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Makita TD110DZ
- Tip cu percuție
- Tip mandrină hexagonală pentru biţi
- Alimentare acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 10.8 V
- Capacitatea bateriei 4 Ah
- Deschiderea mandrinei 1/4 mm
- Numărul de viteze 1
- Revers este
- Moment de strângere maxim 110 Nm
- Greutatea 1.2 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1/4 mm |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Moment de strângere maxim | 110 Nm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






