Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30742
- Articol:A866997
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei:murdară
- Capacitatea de pompare:208 l/min
- Clasă de protecţie:IPX8
- Diametrul conectorului:1 ", 1¼ "
- Dimensiune maximă a particulelor:3.5 mm
- Dimensiuni:140х140х290 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.4 kg
- Lungimea cablului:10 m
- Material carcasă:plastic
- Producător:Ruris
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:8 m
- Sursa de alimentare:priza
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Calitatea apei | murdară |
| Capacitatea de pompare | 208 l/min |
| Clasă de protecţie | IPX8 |
| Diametrul conectorului | 1 ", 1¼ " |
| Dimensiune maximă a particulelor | 3.5 mm |
| Dimensiuni | 140х140х290 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.4 kg |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Material carcasă | plastic |
| Producător | Ruris |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 8 m |
| Sursa de alimentare | priza |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







