Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24735
- Articol:Z34a79b628
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :rețea
- Capacit. de găurire în lemn :28 mm
- Capacit. de găurire în otel :10 mm
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.2 kg
- Max. turații în gol :1500 min-1
- Moment de strângere maxim :56 Nm
- Numărul de viteze :2
- Rotații 1 viteza :450 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1500 min‾¹
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Mașină de înșurubat electrica Makita DF0300 - se folosește pentru strângerea elementelor de fixare și găuri. Are două moduri de operare: modul de viteză mare și modul de viteză mică. Izolarea dublă de protecție asigură siguranța operațională. Datorită instrumentului de schimbare rapidă a instrumentului de prindere rapidă durează minimum. Funcția inversă facilitează îndepărtarea burghiului blocate din material.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 320 W
- Dimensiune portsculă 1-10 mm
- Turație în gol 0-1500/min
- Lungime cablu alimentare 2.5 m
- Cuplu 56/21 Nm
- Greutate (EPTA) 1.2 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacit. de găurire în lemn | 28 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Max. turații în gol | 1500 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 56 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa