Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30012
- Articol:A1486335
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de tăiere la 45°:165
- Adâncimea de tăiere la 90°:200
- Dimensiunile mesei de lucru:1250х440х1100 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:130 kg
- Lățimea lămii:440 mm
- Lungimea lamei:1250 mm
- Numărul de viteze:3
- Panta mesei la stânga/dreapta:0/45 °
- Producător:Jet
- Puterea:750 W
- Răcire:da
- Sursă de alimentare:rețea
- Viteza benzii:34 m/min, 50 m/min, 65 m/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de tăiere la 45° | 165 |
| Adâncimea de tăiere la 90° | 200 |
| Dimensiunile mesei de lucru | 1250х440х1100 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 130 kg |
| Lățimea lămii | 440 mm |
| Lungimea lamei | 1250 mm |
| Numărul de viteze | 3 |
| Panta mesei la stânga/dreapta | 0/45 ° |
| Producător | Jet |
| Puterea | 750 W |
| Răcire | da |
| Sursă de alimentare | rețea |
| Viteza benzii | 34 m/min, 50 m/min, 65 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





