Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24738
- Articol:Z917d72baa
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacit. de găurire în lemn :36 mm
- Capacit. de găurire în otel :13 mm
- Capacitatea bateriei :1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei :1,5-13 mm
- Greutatea :1.6 kg
- Max. turații în gol :1300 min-1
- Moment de strângere maxim :42 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita DDF453SYE
- Tip fără percuție
- Tip mandrină fixare rapidă
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 18 V
- Capacitatea bateriei 1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei 1,5-13 mm
- Numărul de viteze 2
- Revers da
- Max. turații în gol 1300 min-1
- Moment de strângere maxim 42 Nm
- Capacit. de găurire în lemn 36 mm
- Capacit. de găurire în otel 13 mm
- Greutatea 1.6 kg
| Specificatii | |
| Capacit. de găurire în lemn | 36 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1,5-13 mm |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Max. turații în gol | 1300 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 42 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



