Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31854
- Articol:A849270
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametrul ext. al discului:150 mm
- Diametrul int. al discului:12.7 mm
- Greutatea:11 kg
- Grosime 1 slefuire:20 mm
- Lățimea benzii:50 mm
- Lungimea benzii:686 mm
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:375 W
- Turația în gol:2950 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Diametrul int. al discului | 12.7 mm |
| Greutatea | 11 kg |
| Grosime 1 slefuire | 20 mm |
| Lățimea benzii | 50 mm |
| Lungimea benzii | 686 mm |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 375 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






