Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:756-07
- Articol:458
- Disponibilitate:În stock99
650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 122 Lei / lună |
68 Lei / lună |
50 Lei / lună |
41 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo KE 3000 (618121000)
| Putere | 200 W |
| Timpul de incalzire | 6 minute |
| Diametrul tijei | 11 mm |
| Temperatură | 200 C° |
| Alimentare | Rețea |
| Productivitate | 18 gr/min |
| Control electronic al temperaturii | este |
| Greutate | 0.25 kg |
| Suport | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







