Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30184
- Articol:A602988
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.3 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Max. turații în gol:1250 min-1
- Moment de strângere maxim:55 Nm
- Numărul de viteze:2
- Producător:Graphite
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:350 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1250 min‾¹
- Set:Fără baterie , servietă , încărcător
- Suitcase:nu
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Trepte ale momentului de torsiune:20
- Arată toate specificatiile
950 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 178 Lei / lună |
99 Lei / lună |
73 Lei / lună |
60 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.3 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Max. turații în gol | 1250 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 55 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Graphite |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1250 min‾¹ |
| Set | Fără baterie , servietă , încărcător |
| Suitcase | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

