Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29659
- Articol:A50769
- Disponibilitate:În stock99
- Colector:da
- Diametrul crengelor maximal:42 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:29 kg
- În plus:Siguranță 16 Amperi
- Performanță:230 kg/ora
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:2800 W
- Sistemul de tăiere:freză
- Tip:electric
- Viteza de tăiere:2800 min-1
- Volumul colectorului:48 l
- Arată toate specificatiile
6.650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1252 Lei / lună |
698 Lei / lună |
513 Lei / lună |
421 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Colector | da |
| Diametrul crengelor maximal | 42 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 29 kg |
| În plus | Siguranță 16 Amperi |
| Performanță | 230 kg/ora |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 2800 W |
| Sistemul de tăiere | freză |
| Tip | electric |
| Viteza de tăiere | 2800 min-1 |
| Volumul colectorului | 48 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







